ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

Zapraszamy przedstawicieli młodych organizacji pozarządowych (wpisanych do KRS nie dłużej niż 18 m-cy), grup nieformalnych oraz lokalnych liderów z województwa świętokrzyskiego na bezpłatne spotkanie szkoleniowo – animacyjne, które odbędzie się w dniu 27.01.2016 r. o godzinie 15:00 w siedzibie „LGD – U ŹRÓDEŁ „ tj. w Modliszewicach przy ul. Piotrkowskiej 30.

Szkolenie organizowane jest w związku ze zbliżającym się naborem wniosków o mikrodotacje (do 5.000,00 zł.) w ramach programu „Świętokrzyski Fundusz Młodych Inicjatyw. Wzmacnianie oddziaływania inicjatyw lokalnych poprzez animację oraz udzielanie małych grantów” realizowanego przez Stowarzyszenie Integracja i Rozwój w Kielcach.

Więcej informacji o mikrodotacjach znajduje się na stronie internetowej: www.fio.sir.com.pl.

Zajęcia będą prowadzone będą przez doświadczonego animatora metodą warsztatowo – wykładową, w trakcie której uczestnicy dowiedzą się, jakie są główne założenia projektu, kto może ubiegać się o mikrodotację oraz jakie są ograniczenia i bariery w pozyskiwaniu wsparcia.

Zgłoszeń (po jednym przedstawicielu danej organizacji, grupy nieformalnej) na spotkanie można dokonywać na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerem telefonu 41 375 95 33.*

*Z uwagi na formę warsztatową spotkania zapraszamy w szczególności osoby realnie zainteresowane złożeniem wniosku o mikrodotację. W przypadku dużej liczby zgłoszeń „LGD -U ŹRÓDEŁ” zastrzega sobie prawo do zamknięcia listy uczestników z uwagi na ograniczone warunki lokalowe.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER,
poddziałanie 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" objętego PROW na lata 2014-2020.

© 2016 Stowarzyszenie LGD "U Źródeł". Wszelkie prawa zastrzeżone